Jste návštěvník číslo:

Právě je online:  

         

Dnes má svátek

Hlavní stránka
Informace o firmě
Nábytek
Modely
Formy
Plastové výrobky
Kontakty
Akce
Reference
E-mail
 

Informace o firmě

Naše firma byla založena v roce 1991 a od začátku se zabývá zakázkovou výrobou nábytku. Od roku 1993 jsme rozšířili naše zaměření o výrobu modelů ze dřeva, tmelů, pryskyřic atd. a výrobu pryskyřicových forem .

Vyrábíme jakýkoliv nábytek na zakázku, kuchyňské linky, vestavěné skříně, pracovny, ložnice, dětské pokoje, kanceláře, dveře, obložky, schody a mnoho dalšího .Řídíme se pravidlem, že zákazník musí být v prvé řadě spokojen a proto mu vycházíme maximálně vstříc. Ať už přizpůsobením času zaměření nebo montáže výrobků, ale tak i samotné realizace zákazníkovy myšlenky pokud to technologie dovolí . Jelikož jsme zakázkové truhlářství, vyrobíme Vám vše přesně na míru a dle Vašich představ .Jako standard považujeme dodání kuchyňských linek včetně spotřebičů a všech doplňků.

Dále se zabýváme výrobou modelů, pryskyřicových a prototypových forem . Formy pro výrobu dílů z PU, RIM, nebo PUR materiálů vyrábíme z vlastních nebo dodaných modelů, popřípadě dat . Konstrukce forem je provedena dle přání zákazníka nebo po dohodě, použitím našich standardních metod a zkušeností, získaných dlouholetou výrobou těchto forem. Dále zajistíme : digitalizace a měření dílů, výroba CNC dat, naprogramování CNC strojů, výroba dílů, modelů, forem atd. na CNC strojích z oceli, hliníku, umělého dřeva atd., frézování i na 5 osých CNC strojích . Vyrábíme modely dle výkresové dokumentace, z dodaných maket, dat nebo dle přání zákazníka provedeme potřebný otisk přímo na automobilu, stroji atd. 


Naše firma se specializuje hlavně na výrobu modelů, forem a finálních tuningových doplňků pro automobily jako například: přední masky, spoilery pod nárazníky, celé nárazníky, prahy, spoilery a jiné. Jsme schopni odlití jak kontrolních kusů, tak i malosériové výroby z PU, RIM a PUR materiálu jak na nízkotlakém (DECUMED), tak i vysokotlakém (ELASTOGRAN) a (WEMA) stroji. Naše standardně používané materiály pro výrobu těchto dílů jsou od firem BASF, RAMPF, HUNTSMAN a BÜFFA .

 
Těšíme se na spolupráci s Vámi


 


Jakub Souček © 2010